כניסה לשותפים רשומים
הרשמה לתכנית

ברוכים הבאים לתכנית השותפים של אתר דיפוזיה

בואו להוויח כסף משיתוף הקורסים שלנו ברשתות החברתיות ובקבוצות הוואטאפ שלכם. שעה-שעתיים בשבוע של עבודה נכונה יכולה להניב אלפי שקלים בחודש.
איך זה יכול להיות? מאוד פשוט - אתם ממילא נמצאים במקומות הנכונים בהם יש דרישה לקורסים הנמצאים באתר דיפוזיה. ולנו יש קורסים נפלאים שהסטודנטים אוהבים. אתם מפנים אותם לאתר...ו 1+1 במקרה הזה הוא לגמרי 3.

מהי תכנית שותפים?

תכנית שותפים היא תכנית המאפשרת לכם להרוויח כסף על הפניות גולשים לאתר דיפוזיה. לאחר ההרשמה אתם מקבלים לינקים יחודיים וחומרי פירסום נוספים המאפשרים לכם להפנות גולשים לאתר. כל גולש שקונה קורס מזכה אתכם בעמלה של 10% ממחיר הקורס. אתם יכולים לשלוח קישור לקבוצות וואטסאפ של כיתות, ברשתות החברתיות, בבלוג, אימייל וכו'. אם החברים שלחו את הלינק לקבוצות אחרות - אתם עדיין מקבלים את העמלות על מכירות שיגיעו מאותם לינקים. כיף ממש :)
בתור סטודנטים לסיעוד אתם מכירים את הקבוצות ואת הכיתות במוסדות בהם אתם לומדים, מה שהופך את הכל למאוד קל.

מבנה עמלות המכירה

כל רכישה של קורס שתגיע מלינק ששלחתם (פייסבוק, קבוצת וואטספ, אימייל וכו') תזכה אתכם ב 10% ממחיר הקורס ששולם בפועל. לדוגמה, אם מחיר קורס מסוים באתר הינו 500 ש"ח, אתם מקבלים 50 ש"ח עבור כל מכירה שהגיעה דרככם.

איך המערכת יודעת לזהות מי הגיע מהלינק שלי?

בחשבון השותפים שלכם אתם מקבלים לינקים יחודיים שלכם. מערכת השותפים (אפילאט) יודעת לזהות את הלינק ולשייך אותו אליכם. לאחר התשלום העמלה נצברת החשבון האפיליאט שלכם.
גם אם סטודנט שהגיע לאתר ביצע רכישה גם שבוע מאוחר יותר,  המכירה תיזקף לזכותכם (עד 45 יום ממועד ההקלקה על הקישור ששלחתם). בחשבון האפיליאט שלכם יש לכם אפשרות לראות את כמות ההקלקות, הרכישות שהתבצעו והעמלות שלכם.

תשלום

אחת לחודש (עד ל 5 לחודש) התשלום יועבר אליכם לחשבון הבנק או לחשבון הפייפל שלכם, לבחירתכם.
המינימום לתשלום הוא 200 ש"ח. במידה ובחודש מסויים לא הגעתם לסכום המינימום, הסכום יועבר אוטומטית לחודש הבא.

אתם בפנים?

יאללה, בואו נקפוץ למים. ליחצו כאן על מנת להירשם לתכנית
במידה ויש לכם שאלות, אתם מוזמנים לכתוב ל [email protected]

הרשמה לתכנית השותפים