לקבל 100 בחשבון רוקחי

הקורס הטוב ביותר ברשת אשר יכין אתכם היטב למבחן בחשבון רוקחי.
מאות סטודנטים כבר הוציאו 100 במבחן עם הקורס שלנו!

 

       מחיר הקורס: 195 ש"ח 

קבל גישה לקורס

סטודנטים רבים חוששים מנושא החשבון הרוקחי

חשבון רוקחי הוא נושא חשוב בלימודי הסיעוד וגם בעבודה בפועל - בבחינות, בהתנסויות ובמסגרת התפקיד עצמו כאח/ אחות מוסמכת. הזמן המוקדש בבתי הספר לסיעוד להסבר על הנושא הוא מצומצם ולעיתים כלל לא מוסבר - הסטודנטים מקבלים מצגות ומצופה מהם להבין לבד. הסבר חלקי ומקוצר גורם לחוסר הבנה של הנושא אצל הסטודנטים ולקושי בהתמודדות עם שאלות.

מה שמוביל ללחץ והסטודנטים מנסים דרכים שונות...

  • חוזרים שוב ושוב על המצגות
  • מנסים להשיג סיכומים ממקורות נוספים
  • מנסים לפתור עשרות ומאות תרגילים ללא הצלחה
  • רודפים אחרי חברים שיסבירו לנו
  • מחפשים ספרים שאין בהם הסבר מקצועי
  •  מתעלמים ומקווים שיקרה נס...

מה שיוביל לתיסכול ולמועדי ב' ו ג'. הפיתרון היעיל והטוב ביותר הוא לפנות לדרך שונה אשר תעזור לכם לעשות סדר בקורס ותגרום לכם להבין את הנושא החשוב

אני רוצה להתחיל ללמוד עכשיו

 

יתרונות הקורס המקוון בחשבון רוקחי

אנחנו נעבור איתכם בצורה מסודרת על הנושאים השונים בחשבון רוקחי. נתחיל מהבסיס המתמטי ויחידות מידה ועד לחישוב מינונים של תרופות. נסביר בסרטון וידאו כל נושא ונתרגל ביחד עד להשגת התוצאה הסופית - 100 במבחן.

מה אתם מקבלים בקורס חשבון רוקחי בדיפוזיה

הקורס מורכב מהרצאות וידאו קצרות וברורות המסבירות כל נושא שנלמד עליו, החל מהבסיס - יחידות מידה וערך משולש ועד לתמיסות, חישובי ריכוזים וחישוב מינונים של תרופות. כל זאת בנוס, למאות שאלות תירגול ממוחשבות, עם ציון ופירוט השאלות בהם טעיתם. בנוסף, לחלק מהבחנים יש פיתרונות וידאו עם הסברים על הפיתרון. כל זאת על מנת שתבואו מוכנים ובטוחים למבחן.

הקורס זמין עבורכם למשך 3 שנים בכדי שתוכלו להשתמש בו במהלך הלימודי וכהכנה למבחן הממשלתי.

הרצאות הסבר איכותיות

בכל פרק נתחיל מהרצאת וידאו המסבירה מושגים ואת הנושא עצמו. כשמבינים את הנושא הכל נעשה הרבה יותר קל

תירגול ובחנים ממוחשבים

מילת המפתח היא תירגול. בכל פרק יש כמה בחנים ממוחשבים עם ציון בסופו, ופירוט השאלות בהם טעיתם. סה"כ יש מאות שאלות תירגול בקורס וכמה מבחנים מסכמים

פיתרונות וידאו של הבחנים

חלק מהבחנים אנחנו נפתור ביחד בסרטון וידאו. טוב לתירגול והבנה, ואם טעיתם בבוחן, תוגלו לבדוק ולהבין ממה נבעה הטעות

איתכם עד לממשלתי - זמינות ל 3 שנים

הקורס פתוח עבורכם למשך 3 שנים, על מנת שילווה אתכם לכל משך הלימודים שלכם. תמיד תוכלו לחזור ולהיזכר בנושא מסויים לקראת התנסות, מבחן ולמבחן הממשלתי כמובן

לחץ לגישה מיידית לקורס

המרצה בקורס חשבון רוקחי - עודי פילי

עודי (עודד) פילי, ביולוג בהשכלתו, למד לתואר ראשון באוניסרסיטת בן גוריון, ולאחר מכן המשיך את לימודיו המתקדמים באוניברסיטת תל אביב. הוא השתתף במספר מחקרים בארה"ב וזכה בפרסים על הישגיו במחקרים אלו.
עודי משמש כמרצה בכיר במספר מוסדות אקדמאיים, והוכר מספר פעמים כמרצה מצטיין. זוכה לסקרי הוראה גבוהים במיוחד לאור יכולתו לקחת נושאים מורכבים ולהסביר אותם בשפה פשוטה  וברורה. אהבתו למדע, להוראה  ולסטודנטים מורגשת היטב בצורת הלימוד שלו.

בואו נתחיל ללמוד - קבל גישה לקורס

הנושאים בקורס חשבון רוקחי

על מנת לעשות סדר, חילקנו את הקורס בחשבון רוקחי לפרקים. כל פרק הוא נושא בפני עצמו הנפתח בהרצאת וידאו המסבירה את הנושא. לאחר מכן נתרגל את הנושא. בסוף הקורס יש מבחנים מסכמים שכוללים שאלות מכל הנושאים על מנת לדמות מבחן בחשבון רוקחי.

סרטונים לדוגמה

 
 

 

לחץ לקבלת גישה מיידית לקורס