טיפים למבחן הממשלתי בסיעוד - מאת דנה גולד

טיפים למבחן הממשלתי בסיעוד - חלק א

אני כאן עם הטיפים הטובים ביותר שיעזרו לכם לעבור את הבחינה הממשלתית בסיעוד. טיפים ליום הבחינה וכמובן איך להישאר רגועים עד לרגע קבלת הציון המדריך יהיה מורכב מ-3 סרטונים.  1. טיפים כללים- במה כדאי להתמקד 2. איך לסדר את הלמידה 3. נעבור על האתר של הממשלתי ביחד

טיפים למבחן הממשלתי בסיעוד - חלק ב

בסרטון הקודם דיברנו על כמה טיפים כללים לבחינה ובסרטון הזה אנחנו מדברים על איך להתכונן לבחינה ולעבור אותה אם נשאר לכם 3 חודשים, חודשיים או אפילו רק שבועיים לבחינה. כמובן שנענה על השאלה החשובה ביותר- חליל או פרוגנוזה ונראה את שיטת הלימודים שלי לבחינה הממשלתית שכוללת למידה משאלות וחזרה לחומר הנלמד.

טיפים למבחן הממשלתי בסיעוד - חלק ג

בחלק השלישי נעבור על התוכן ומבנה המבחן הממשלתי בסיעוד. נתרגל איך נראה הממשק דרכו תעשו את המבחן וגם נקרא את כל הנקודות החשובות שצריך לדעת לפניי המבחן. נבדוק את הדף טיוטה וגם את המחשבון (ספוילר- המחשבון עובד)  וכמובן- נדבר על טיפים נוספים לעבור את המבחן וגם איך לענות על שאלות כשממש אין לנו מושג מה התשובה. 

הזרקור - הכנה לממשלתי בפרמקולוגיה

הכנו עבור הסטודנטים לסיעוד הניגשים למבחן הממשלתי אוסף של יותר מ 500 שאלות, ממוקד ואיכותי הכולל תשובות והסברים על התשובה הנכונה. קובץ השאלות הוכן על ידי ד"ר נינה פיטליק.

לפרטים נוספים ולהרשמה