ללמוד, להבין ולהצליח במיקרוביולוגיה

יותר מ 1,500 סטודנטים כבר השתמשו בקורס המיקרוביולוגיה בדיפוזיה, הבינו והצליחו בבחינה!
קורס איכותי, מקיף וברור שיגרום לכם לעבור בקלות ובציון גבוה את המבחן

מחיר הקורס: 340 ש"ח ב 3 תשלומים

קבל גישה לקורס

מרצה בקורס: עודי פילי

קורס המיקרוביולוגיה מהווה אתגר עבור סטודנטים רבים

קורס המיקרוביולוגיה הינו קורס מורכב עם כמות אינפורמציה גדולה. לעיתים אנחנו לא מצליחים להבין את נושאים מסויימים בצורה טובה. זה יכול לקרות בגלל מגוון סיבות - העומס הלימודי, המרצה לא ברור, שיעורים שהחסרתם, רעש בכיתה. ואז אנחנו מזבזים זמן יקר ואנחנו עושים את הדברים הבאים:

  • חוזרים שוב ושוב על הסיכומים והמצגות
  • מנסים להשיג סיכומים ממקורות נוספים
  • שומעים הקלטות של ההרצאות שוב ושוב
  • רודפים אחרי חברים שיסבירו לנו
  • מחפשים חומר ברשת והולכים לאיבוד בים של מידע
  •  מתעלמים ומקווים שיקרה נס...

 הפיתרון היעיל והטוב ביותר הוא לפנות לדרך שונה אשר תעזור לכם לעשות סדר בקורס ותגרום לכם להבין את החומר

אני רוצה להתחיל ללמוד עכשיו

 

יתרונות הקורס המקוון במיקרוביולוגיה

בואו להכיר חווית לימוד שונה ואיכותית. בסוף הקורס אתם תבינו לעומק ותשלטו בנושאי הקורס במיקרוביולוגיה. תהנו מהסברים מעולים וזמינות הקורס בכל מקום ומכל מכשיר (נייד, טאבלט ומחשב).

מה אתם מקבלים בקורס המיקרוביולוגיה בדיפוזיה

הקורס מורכב מהרצאות וידאו קצרות וברורות מלוות במצגות איכותיות מאוד. הקורס מועבר על ידי עודי פילי, מרצה מצטיין וותיק הזוכה לציונים גבוהים בסקרי הוראה. אתם מקבלים גישה מיידית לשיעורים הכוללים גם בחנים ממוחשבים. הקורס זמין עבורכם מכל מכשיר המחובר לאינטרנט והגישה הינה ל 3 שנים, כך שתוכלו לחזור על שיעורים שתרצו במשך כל זמן הלימודים.

הרצאות וידאו איכותיות

הקורס בנוי מהרצאות וידאו ברורות וקצרות בכל נושא, בליווי מצגות איכותיות והסברים ברורים. סה"כ כ 25 שעות של הרצאות מוקלטות

תירגול ובחנים ממוחשבים

בסוף כל פרק קיים בוחן ממוחשב לבדיקת הידע. בסוף הבוחן אתם מקבלים ציון מיידי ופירוט הטעויות שלכם על מנת שתוכלו לחזור על נושאים מסויימים

מצגות איכותיות

הקורס מועבר באמצעות מצגות איכותיות וברורות, מצגות אותם אתם יכולים להוריד ולהשתמש בהם כספר קורס

זמינות ל 3 שנים

הקורס פתוח עבורכם למשך 3 שנים, על מנת שילווה אתכם לכל משך הלימודים שלכם. תמיד תוכלו לחזור ולהיזכר בנושא מסויים שדרוש לכם

קבל גישה מיידית לקורס המיקרוביולוגיה

הוראה טובה נמדדת בעיניי ביכולת לקחת נושא חדש ומורכב וללמד אותו בצורה בהירה ופשוטה, כך שמגוון אנשים מרקע שונה וללא ידע קודם בנושא, מצליחים לא רק להבין אותו אלא להעמיק בו ולרצות להמשיך ולחקור בו. בקורס המיקרוביולוגיה שבאתר דיפוזיה עודי בדרכו השלווה והמזמינה מדגים הוראה מסוג זה ומאפשר סביבת למידה נעימה ומכילה, יחד עם עמידה על רמת לימוד גבוהה, מקצועית ומעוררת סקרנות. ממליצה בחום על הקורס.
גיתית וויצמן, מסלול הסבה, שיבא

על אף שקורס המיקרוביולוגיה מקוון, מרגיש לי לגמרי פרונטלי, הקורס ברור, מונגש, נעים, מעניין, כך שגם תכנים מסובכים הופכים לברורים בזכות צורת ההוראה בקורס, בזכות המצגות הסופר מושקעות וברורות, ההסברים הנלווים, הרלוונטיות של התכנים למקצוע ולחיי היום יום הפכו את קורס המיקרוביולוגיה להרבה יותר מעוד קורס במערכת אלא לנכס שאני בטוחה שילווה אותי גם הלאה במקצוע. וכבונוס - ציון 96 בבחינה.
שרי פורת, מסלול הסבת אקדמאים

הגעתי לקורס המיקרוביולוגיה ממש בתחילת הדרך ללא ידע מקדים במיקרוביולוגיה. הקורס מועבר בצורה מדהימה. מפורטת בליווי מצגות ברורות .הממשק של האתר נוח מאד המרצה מוביל אותך צעד צעד. חבל שנגמר. ממליץ בחום!!
איתי נוסבאום, הסבה לסיעוד, 2020

את קורס המיקרוביולוגיה התחלתי בחשש גדול. אבל ככל שעבר הזמן, גיליתי שהקורס מועבר בצורה רהוטה ובאופן הכי מעניין שיש - מצגות צבעוניות ומסודרות הכוללות הסברים וידע שלא ניתן לראות במקומות אחרים. אין ספק שזו חווית למידה מספקת וכיפית ובין הקורסים המעניינים שיצא לי ללמוד! והציון...100!!
נטלי מגר


 

סילבוס הקורס במיקרוביולוגיה

קורס המיקרוביולוגיה מחולק ל 5 נושאים מרכזיים: בקטריולוגיה (חיידקים), ווירולוגיה (נגיפים), טפילים, , מערכת החיסון, מחלות זיהומיות. להלן פירוט הקורס לפי פרקים:

קבל גישה מיידית לקורס המיקרוביולוגיה

המרצה בקורס המיקרוביולוגיה - עודי פילי

עודי (עודד) פילי, ביולוג בהשכלתו, למד לתואר ראשון באוניסרסיטת בן גוריון, ולאחר מכן המשיך את לימודיו המתקדמים באוניברסיטת תל אביב. הוא השתתף במספר מחקרים בארה"ב וזכה בפרסים על הישגיו במחקרים אלו.
עודי משמש כמרצה בכיר במספר מוסדות אקדמאיים, והוכר מספר פעמים כמרצה מצטיין. זוכה לסקרי הוראה גבוהים במיוחד לאור יכולתו לקחת נושאים מורכבים ולהסביר אותם בשפה פשוטה  וברורה. אהבתו למדע, להוראה  ולסטודנטים מורגשת היטב בצורת הלימוד שלו.

סרטונים לדוגמה

 
 
 

 

שאלות נפוצות ותשובות

לחץ לקבלת גישה מיידית לקורס